Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2009-10-18

Klastry świętokrzyskie

Zaproszenie do lictacji. Książka od artysty Olbińskiego, pióro od kanclerz Merkel .

Książki, obrazy, pamiątkowe przedmioty podarowane m. in. przez Jerzego Buzka, przewodniczacego Parlementu Europejskiego, Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP, Donalda Tuska, premiera RP, Angelę Merkel, kanclerz Niemiec, Rafała Olbińskiego światowej sławy artystę malarza i plakacistę oraz przez wiele innych osób będzie można licytować podczas Czwartej Charytatywnej Aukcji, która odbędzie się 6 listopada w Muzeum Narodowym w Kielcach. Dochód z niej zostanie przeznaczony dla małych pacjentów oddziału onkologicznego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach.


2009-10-06

Klastry świętokrzyskie

Kruszywa - Cement - Wapno

XVI Sympozjum Techniczno - Naukowe Kruszywa - Cement - Wapno 2009 odbędzie się jutro w Krakowie. W bloku "Bieżące problemy branży surowców budowlanych" swój referent o sytuacjach kryzysowych w przedsiębiorstwie będzie miała Magdalena Fudala z FREELANCER PR.


2009-09-21

Klastry świętokrzyskie

Uratujmy Mateusza!

To jest Mateuszek Majkowski, który najbardziej na świecie potrzebuje Waszej pomocy. Niedługo skończy 2 latka. Niestety, Mati urodził sie z bardzo poważną i złożoną wadą serca, która wymaga natychmiastowej operacji.


2009-08-25

Klastry świętokrzyskie

Ruszył wielopoziomowy parking prefebrykowany w FABET S.A.

Siedem kondygnacji, szerokie drogi dojazdowe, brak słupów utrudniających parkowanie - tak wygląda nowy parking przy galerii handlowej w Kielcach, który dziś oddano do użytku. Prefebrykaty betonowe i ich montaż wykonało Przedsiebiorstwo Elementów Budowlanych FABET S. A. Jest to jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Polsce wykonany w technologii prefebrykowanej.


2009-08-10

Klastry świętokrzyskie

Łysogórska Akademia Kobiet

Uwierzyć w siebie, zdobyć nowe doświadczenia i kompetencje, znaleźć pracę lub nowe wyzwania życiowe - taki cel ma projekt "Nam nie jest łyso! - Łysogórska Akademia Kobiet".


2009-06-16

Klastry świętokrzyskie

ProBiz Innovatio zakończony

Zakończył się projekt ProBiz Innovatio, realizowany przez Forum Pracodawców w Kielcach.


2009-06-05

Klastry świętokrzyskie

Zjazd Stowarzyszenia Producentów Betonów w Kielcach

Przedstawiciele firm z całej Polski, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Producentów Betonów obradowali przez ostatnie dwa dni w Kielcach. Gospodarzem spotkania było kieleckie Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S.A.


2009-06-04

Klastry świętokrzyskie

O Eurowyborach ludzkim głosem - emisja w TVP

O Parlamencie Europejskim, korzyściach z członkostwa Polski w Unii Europejskiej, płynacych dla przeciętnego Polaka, o problemach Świętokrzyskiego, które rozwiązać można na międzynarodowym forum i w końcu o kandydatach jako ludziach, którzy będą nas reprezentować w Brukseli dyskutowano na antenie TVP Kielce w EURODYSKUSJI BEZ KRAWATA.


2009-05-30

Klastry świętokrzyskie

Eurodyskusja bez krawata w TVP

Europejskie Stowarzyszenia Rozwoju w Kielcach wraz z Telewizja Polską Oddziałem w Kielcach organizują spotkanie „Eurodyskusja bez krawata ”. Pretekstem do tej dyskusji są wybory do Parlamentu Europejskiego, a także jubileusz 5-lecia członkostwa Polski we Wspólnocie Europejskiej. Nagranie odbędzie się 2 czerwca 2009 w hotelu Łysogóry w Kielcach. Poczatek o godzinie 16.00


2009-05-17

Klastry świętokrzyskie

Z Deni Cler... jak w Mediolanie

Dwa lata istnienia Deni Cler na świętokrzyskim rynku uświetnił niecodzienny pokaz mody połaczony z aukcją charytatywną na rzecz uzdolnionej młodzieży z naszego regionu. Gościom towarzyszyła dobra muzyka i szlachetne wino.


strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::