Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2009-12-16

Klastry świętokrzyskie

Stół zabiegowy już służy małym pacjentom

Specjalistyczny stół zabiegowy do punkcji, wytrzasarkę do badania płytek krwi i worek zabawek udało sie zakupić dzieki IV Aukcji Charytatywnej, które odbyła się 6 listopada w Kielcach. Sprzęt trafił właśnie na oddział hematologiczno - onkologiczny Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Gościem spotkania był Janek Mela, niepełnosprawny podróżnik.


2009-12-04

Klastry świętokrzyskie

Dyckerhoff świętuje Barbórkę

Tłumnie, gwarnie i wesoło byo podczas tradycyjnej karczmy piwnej na św. Barbary w Dyckerhoff Polska.


2009-11-26

Klastry świętokrzyskie

Uskrzydlony FABET

Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S.A. otrzymało nagrodę regionalną "Skrzydła 2009" za wdrażanie nowych technologii budowlanych. Nagrodę odebrał Ireneusz Janik, prezes firmy.


2009-11-09

Klastry świętokrzyskie

Będzie stół zabiegowy dla szpitala dziecięcego w Kielcach

Ponad 20 tysięcy złotych zebrano podczas Czwartej Aukcji Charytatywnej, która odbyła sie w Muzeum Narodowym w Kielcach. Cały dochód został przekazany na zakup stołu zabiegowego i sprzętu na Oddziale Hemetologiczno - Onkologicznym Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.


2009-11-02

Klastry świętokrzyskie

Węzeł Północ z ekranami FABETU

Od dwóch tygodni działa węzeł Kielce - Północ, jedno z najnowocześniejszych rozwiązań drogowych. Elementy ekranów akustycznych dostarczyło Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S.A. Kielce.


2009-10-29

Kalendarz Filantropa 2010 zlicytowany!

Ponad 20 tys. złotych udało się uzyskać w drodze licytacji za 12 miesięcy Kalendarza Filantropa 2010. Na okładce tego wydawnictwa znajdzie się Małgorzata Tusk, żona premiera rządu RP, która zgodziła się zostać twarzą akcji "Popieram filantropię".


2009-10-27

Klastry świętokrzyskie

Małgorzata Tusk twarzą akcji "Popieram filantropię"

Małgorzata Tusk, żona premiera rządu RP zgodziła się zostać twarzą świętokrzyskiej akcji „Popieram filantropię”, a jej wizerunek znajdzie się na okładce Kalendarza Filantropa 2010. Pani premierowa zaangażowała się w działania filantropijne w swoich rodzinnych stronach na Ziemi Świętokrzyskiej. We środę, 28 października uroczyście zainauguruje akcję w Kielcach i wręczy stypendia Programu „Żaczek” młodym, utalentowanym uczniom kieleckich szkół średnich, pochodzącym z niezamożnych rodzin. Odbędzie się także licytacja 12 miesięcy z Kalendarza Filantropa 2010, a dochód przeznaczony zostanie na kolejne stypendia.


2009-10-20

Klastry świętokrzyskie

Sympozjum Kruszywa - Cement - Wapno. Kraków 2009

Wykłady, prezentacje, wystawa stoisk, spotkania integracyjne, pokaz maszyn, wycieczka naukowo-techniczna… To wszystko działo się podczas XVI sympozjum Kruszywa Cement Wapno, zorganizowane przez redakcję dwumiesięcznika „Surowce i Maszyny Budowlane” i firmę BMP.


2009-10-19

Klastry świętokrzyskie

FABET S.A. KIELCE dla Stadionu Narodowego

Kieleckie Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S.A. będzie miało swój udział w budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.


2009-10-18

Klastry świętokrzyskie

Beton z Dyckerhoff Polska na obwodnicy Wrocławia

Wrocławskie zakłady Dyckerhoff Polska dostarczają beton na budowę autostradowej obwodnicy Wrocławia. Inwestycja obejmuje budowę dwupasmowej obwodnicy A-8 o długości blisko 35 km, położonej na północno-zachodnich obrzeżach miasta, łącznie z mostami, estakadami dojazdowymi i wiaduktami. Koszt całej inwestycji wynosi 3,5 mld zł.


strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::