Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2010-10-06

Kampania wyborcza 2010 - badania focusowe

Szanse kandydatów w wyborach na prezydenta Kielc, sposób ich autoprezentacji, rywalizacja, a nawet jej brak i jakość kampanii wyborczej do samorządów były tematem badania focusowego, który prowadziła socjolog dr Janina Kowalik we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej w Kielcach.


2010-10-05

Klastry świętokrzyskie

Dni Betonu 2010.

DNI BETONU to konferencja naukowo - techniczna, która odbędzie się w dniach 11-13 października 2010 w Wiśle. Konferencja skupia specjalistów związanych z technologią betonu, którzy dyskutują o praktycznym zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań materiałowych, technologicznych i konstrukcyjnych. Jest to także okazja do nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i przemysłem.


2010-09-27

Klastry świętokrzyskie

Aktywne i przedsiębiorcze

"Czas na kobiety - aktywne i przedsiębiorcze" - 13 października, pod takim hasłem odbędzie się w Kielcach regionalna konferencja poświęcona aktywizacji kobiet w życiu zawodowym, społecznym i politycznym, realizowana pod egidą Kongresu Kobiet. Konferencję otworzą Henryka Bochniarz, szefowa PKPP "Lewiatan" i prof. Magdalena Środa.


2010-09-20

Klastry świętokrzyskie

Kobiety, parytety i... kampania wyborcza

Jak przygotować się do kampanii wyborczej - merytorycznie i praktycznie, jak zadbać o matreiały promocyjne - plakat, ulotkę i hasło wyborcze, jak rozmawiać z dziennikarzami - o tym dyskutowały kandydatki na radne w województwie świętokrzyskim podczas szkolenia, które odbyło się w Kielcach, w dniach 18-19 września. Moduł ten prowadziła Magdalena Fudala, specjalista komunikacji społecznej z firmy FREELANCER PR.


2010-09-15

Czas na kobiety - szkolenie dla kandydatek na radne

Szkolenie skierowane do kobiet, które do tej pory nie były radnymi lecz są aktywne społecznie i przygotowują się do startu w wyborach samorządowych organizowane jest w Kielcach w dniach 18 - 19 września.


2010-09-12

Klastry świętokrzyskie

Świat Żeromszczaków

Wernisaż wystawy prac plastycznych i fotograficznych absolwentów I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach odbędzie się 18 września 2010, o godzinie 14 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Otwarcie wystawy połączone będzie z promocją almanachu "Słowa, słowa, słowa. Obrazy, obrazy, obrazy".


2010-09-09

Klastry świętokrzyskie

Olsen i Betty Barclay w Pasażu Zielonym

Jesień i zima w sklepach Olsen i Betty Barclay jest ciepła, kaszmirowa i otulająca. Zaś kreacje wieczorowe eleganckie, kobiece i pełne wdzieku. Propozycje z kolekcji jesień - zima 2010/2011 można było podziwiać dziś na pokazie w Pasażu Zielonym w Kielcach.


2010-09-09

Sztuka autoprezentacji dla bibliotekarzy

"Sztuka autoprezentacji i wystapień publicznych" to szkolenie, które firma FREELANCER PR przeprowadzi dla bibliotekarzy z województwa śwętokrzyskiego w dniach 13 i 14 września. Pomysłodawcą warsztatów jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach.


2010-09-02

Właśność intelektualna

Seminarium "Umowy w prawie własności intelektualnej" odbędzie sie 15 września w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


2010-08-02

Kadra przyszłości

"Kadra przyszłości" to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez Forum Pracodawców w Kielcach. Obejmuje cykl 6 warsztatów dla pracowników przedsiebirostw zrzeszonych w stowarzyszeniu.


strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::