Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2011-01-18

Klastry świętokrzyskie

Jak rozbroić pole minowe? - czyli komunikacja kryzysowa z mediami

"Jak rozbroić pole minowe? - czyli komunikacja kryzysowa z mediami" pod takim hasłem odbyły się w Kielcach warsztaty media training dla pracowników i kierowników firmy Omya Sp. z o.o. organizowane przez FREELANCER PR. Głównym celem szkolenia było zdobycie wiedzy na temat funkcjonowania mediów i specyfiki ich działania, a także oswojenie się z przekazem medialnym w tzw. sytuacji kryzysowej. Uczestnicy mieli okazję poćwiczyć wstąpienia medialne przed kamerą, zmierzyć się z zaaranżowanym krótkim wywiadem telewizyjnym i konferencją prasową. Trenerem w szkoleniu była Magdalena Fudala, specjalista public relations.


2010-12-04

Klastry świętokrzyskie

Barbórka górników z Dyckerhoffa

Dzieci z gminnego przedszkola w Nowinach przygotowały specjalne przedstawienie z okazji "Barbórki" dla górników z Dyckerhoff Polska. Przedszkolne występy i życzenia rozpoczęły obchody dnia patronki górników w tym zakładzie.


2010-12-03

Klastry świętokrzyskie

Europejska Agencja Rozwoju nagrodzona "Skrzydłami"

Europejska Agencja Rozwoju z Kielc została wyróżniona nagrodą gospodarczą "Skrzydła" za nowatorski model edukacji małego dziecka w Polsce. Statuetkę odebrał Mirosław Kopik, prezes firmy.


2010-12-02

Klastry świętokrzyskie

Docenione talenty

Małgorzata Tusk, żona premiera RP wręczyła stypendia najzdolniejszym i zaangażowanym społecznie uczniom z Regionu Świętokrzyskiego. Spotkanie odbyło sie z okazji X-lecia Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego.


2010-11-18

Klastry świętokrzyskie

Konferencja prasowa ESR - tropiki w Świętokrzyskiem

Koncepcja „Świętokrzyskiej wyspy tropikalnej” autorstwa Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju, była tematem konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie stowarzyszenia.


2010-11-17

Klastry świętokrzyskie

Szef komisji "Przyjazne Państwo" u przedsiębiorców

Na zaproszenie szefowej Platformy Obywatelskiej Marzeny Okły - Drewnowicz, przedstawiciele Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju Mirosław Kopik i Magdalena Fudala uczestniczyli w spotkaniu z posłem Adamem Szejnfeldem, przewodniczącym sejmowej komisji "Przyjazne Państwo", które odbyło się wczoraj w Kielcach.


2010-11-07

Dyckerhoff w "Złotej setce"

Spółka Dyckerhoff Polska po raz kolejny znalazła się wśród „Złotej setki” firm województwa świętokrzyskiego, zajmując 15 miejsce w tabeli ogólnej. Wśród największych firm produkcyjnych Dyckerhoff Polska uplasował się na 8 pozycji. Podczas uroczystej gali dyplom okolicznościowy odebrał prezes zarządu Krzysztof Kocik. Ranking ten prowadzi gazeta regionalna „Echo Dnia”.


2010-11-07

"Złota setka " dla FABETU

Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S. A. utrzymuje się w "Złotej setce" najprężniejszych firm Regionu Świętokrzyskiego. Dziś ogłoszono ranking 2010.


2010-10-27

Premiera filmu

Dziś odbyła się premiera filmu "Nam nie jest łyso! - Łysogórska Akademia Kobiet" zrealizowanego przez FREELANCER PR dla potrzeb projektu europejskiego o tej samej nazwie.


2010-10-17

Klastry świętokrzyskie

Sztuka prowadzenia dyskusji

"Porozmawiajmy o książce - czyli sztuka prowadzenie dyskusji" to temat szkolenia w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach przeprowadzonego przez FREELANCER PR.


strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::