Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2011-10-01

Klastry świętokrzyskie

Dyckerhoff Polska w Złotej Dziesiatce Złotej Setki Przedsiębiorstw 2011.

W I dziesiątce uplasowała się spółka Dyckerhoff Polska w rankingu Złotej Setki przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego.W zestawieniu branżowym firma zajęła drugie miejsce wśród firm górniczych. Statuetkę i dyplomy odebrała w imieniu zarządu firmy Magdalena Fudala, rzeczniczka prasowa przedsiębiorstwa.


2011-09-18

Międzynarodowa konferencja producentów betonu - Bydgoszcz 2011.

V Międzynarodowa Konferencja Autoklawizowanego Betonu Komórkowego, odbyła się w Polsce z okazji 60-lecia uruchomienia produkcji betonu komórkowego w Polsce. W dniach 14 - 17 września Bydgoszcz gościła około 700 uczestników z całej Europy.


2011-06-15

Klastry świętokrzyskie

"Strzelanie na kopalni"

Z okazji 15-lecia prywatyzacji Cementowni Nowiny dziennikarzy zaproszono na niecodzienny pokaz.Przedstawiciele mediów uczestniczyli także w tzw. „strzelaniu na kopalni”, czyli obserwowali moment kruszenia surowca i osuwania się skał.


2011-06-14

Klastry świętokrzyskie

Dzień medialny na 15-lecie prywatyzacji Cementowni Nowiny

- Jestem dumny, z tego w jakiej formie jest dziś zakład, choć 15 lat temu, kiedy rozpoczynano proces prywatyzacji wszyscy mieli wiele obaw i wątpliwości – mówił Krzysztof Kocik, prezes zarządu spółki Dyckerhoff Polska podczas konferencji prasowej, która obyła się w firmie z okazji 15-lecia prywatyzacji przedsiębiorstwa. Była do doskonała okazja do wspomnień i podsumowań. Dziś Dyckerhoff Polska jest producentem cementu, betonu towarowego oraz specjalistycznych mieszanek budowlanych. Zatrudnia 396 pracowników, w linii cementowej oraz w 28 wytwórniach betonu towarowego zlokalizowanych w całym kraju. Jest zakładem nowoczesnym o bardzo wysokich standardach ochrony środowiska.


2011-05-09

Klastry świętokrzyskie

Targi AUTOSTRADA POLSKA 2011

Targi AUTOSTRADA - POLSKA 2011 odbędą się 10-13 maja w halach wystawienniczych Targów Kielce już po raz siedemnasty.


2011-05-09

Klastry świętokrzyskie

Komunikacja z rynkiem podczas Konferencji Naukowo - Technicznej WOD KAN

W bloku "Skuteczna komunikacja z rynkiem" Magdalena Fudala z FREELANCER PR prowadziła wykład na temat komunikacji z mediami w sytuacji kryzysowej podczas II Konferencji Naukowo - Technicznej: „Awarie, zagrożenia - systemy kontroli i monitoringu wod-kan" organizowanej przez BMP Sp. z o.o. oraz redakcję dwumiesięcznika „Ochrona Środowiska”, która odbyła się w dniach 28 - 29 kwietnia w Szczyrku.


2011-04-04

Klastry świętokrzyskie

II Konferencja techniczno - naukowa "Awarie, zagrozenia systemy kontroli i monitoringu wod-kan"

II Konferencja Naukowo - Techniczna: „Awarie, zagrożenia - systemy kontroli i monitoringu wod-kan" organizowana przez BMP Sp. z o.o. oraz redakcja dwumiesięcznika „Ochrona Środowiska” odbędzie się w dniach 28 - 29 kwietnia w Szczyrku. W bloku "Skuteczna komunikacja z rynkiem" Magdalena Fudala z FREELANCER PR przeprowadzi wykład na temat komunikacji z mediami w sytuacji kryzysowej.


2011-02-28

Klastry świętokrzyskie

Kongres Profesjonalistów PR

Największe wydarzenie w branży public relations odbędzie się 14 i 15 kwietnia we Wrocławiu. Kongres Profesjonalistów PR , będzie spotkaniem dwóch światów: nauki i praktyki. Głównym temat wydarzenia to pomiar efektywności w działaniach public relations.


2011-02-27

Klastry świętokrzyskie

Dyskusja - warsztaty dla moderatorów

"Podyskutujmy w Klubie Książki" pod takim hasłem odbyły się warsztaty dla moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki z Regionu Świętokrzyskiego, skupionych wokół Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach. Prowadziła je Magdalena Fudala.


2011-02-16

Klastry świętokrzyskie

Arkana prawa prasowego

"Prawo prasowe - czyli relacje z mediami" to temat szkolenia dla kadry kierowniczej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, które prowadziła Magdalena Fudala z firmy doradczej FREELANCER PR.


strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::