Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2012-04-11

Klastry świętokrzyskie

"Etykieta w biznesie i autoprezentacja" seminaria dla pracujących mam

"Etykieta w biznesie i autoprezentacja" to seminaria dla uczestniczek projektu "Mamy pracujące mamy!", realizowanego przez Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Seminarium poprowadzi Magdalena Fudala z Freelancer Public Relations w dniach 18 - 19 kwietnia 2012.


2012-03-30

Klastry świętokrzyskie

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Tegoroczny Kongres Profesjonalistów Public Relations 2012 - jedno z najważniejszych spotkań branży PR, odbędzie się już 19-20 kwietnia 2012 roku we Wrocławiu. Podobnie jak w roku ubiegłym, na Uniwersytecie Wrocławskim gościć będą znamienici eksperci, w gronie których będą zarówno naukowcy, jak również ludzie praktycznie zajmujący się public relations. W tym roku będzie mowa o nowych mediach oraz innowacyjnych technologiach w PR i komunikacji. Przedstawione zostaną najnowsze wyniki projektów badawczych, pionierskie kampanie oraz interesujące studia przypadków z ostatnich 12 miesięcy. Wydarzenie organizowane jest przez Związek Firm Public Relations, Newsline Sp. z o. o. oraz Uniwersytet Wrocławski. Partnerami merytorycznymi Kongresu są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Fundacja InternetPR, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, a sponsorem głównym Netia SA.


2012-03-30

Klastry świętokrzyskie

Spokojnie, to tylko awaria! - III Konfererencja Naukowo - Techniczna Wod - Kan

„Awaria to zdarzenie losowe i może zdarzyć się na każdym osiedlu i w każdym miejscu. Miejmy nadzieję, że w tym rejonie już nic takiego prędko się nie wydarzy. Wszystko zostało naprawione tak, jak należy, więc jesteśmy dobrej myśli” – przekonywał dyżurny Wodociągów Kieleckich, kiedy na północnych osiedlach Kielc w ciągu trzech dni doszło do dwóch poważnych awarii uciążliwych dla mieszkańców /Gazeta Wyborcza Kielce 01.05.2006/. I trudno się z dyżurnym nie zgodzić. Awarie były, są i będę… Awarii nie ma dopóki… się nie zdarzy. Tak rozpoczynał się referat specjalistki Public relations Magdaleny Fudali na III Konferencji Naukowo-Technicznej "Awarie. Remonty. Monitoring sieci wod-kan", która odbyła się w Cedzynie 28 -29 marca 2012.


2012-03-27

Klastry świętokrzyskie

III Konferencja Naukowo-Techniczna Awarie.Remonty. Monitoring sieci wod-kan.

Wydawnictwo "BMP bis” wspólnie z redakcją magazynu „Ochrona Środowiska” organizują III Konferencji Naukowo-Technicznej: „Awarie. Remonty. Monitoring sieci wod-kan" w dniach 28-29 marca w Cedzynie. Magdalena Fudala z FREELANCER PR będzie moderować blok poświęcony skutecznej komunikacji z klientem podczas sytuacji kryzysowej. Przygotowała też referat z tego zagadnienia.


2012-03-04

40 tys. złotych od modnych filantropów

Niedzielny wieczór , 4 marca był niezwykły. W Sali Balowej Hotelu „Łygosóry” zagościły: piękno, kobiecość, elegancja, ale także wrażliwość na potrzeby innych i otwarte serca. Już po raz 15 odbył się tam - wpisany od lat w wydarzenia towarzyskie regionu świętokrzyskiego - Wieczór Modnych Filantropów, na który zaprosiła Agnieszka Migoń i Przyjaciele oraz partner społeczny akcji Świętokrzyski Fundusz Lokalny


2012-02-21

Nominacja do Victorii dla FABETU

Nominację do Victorii Świętokrzyskiej, nagrody Marszałka Województwa Świętokrzyskiego otrzymał FABET S.A.w kategorii "Przedsiębiorczość". Znalazł się w gronie pięciu innych firm regionalnych, które pretendowały do nagrody.


2012-02-03

Klastry świętokrzyskie

Lider Biznesu dla Dyckerhoff Polska

„Miniony rok był dobry dla całej branży i dla firmy Dyckerhoff Polska również. Cieszymy się, że dobre wyniki finansowe pozwoliły nam zaistnieć w regionalnych rankingach najlepszych przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim –powiedział Krzysztof Kocik prezes zarządu Dyckerhoff Polska odbierając statuetkę i dyplom „Lidera Biznesu”, przyznawane przez redakcję Echo Dnia. – Tytuł ten jest dla nas ogromnym zaszczytem i satysfakcją z osiągniętych wyników. Dziękujemy za dostrzeżenie nas na regionalnej mapie gospodarczej. Dziękujemy także naszym Klientom i kontrahentom, dzięki zadowoleniu i lojalności których możemy poszczycić się dobrymi wynikami. Tytuł ten także zobowiązuje nas do jeszcze lepszej pracy i utrzymania jakości naszej produkcji - dodał.


2012-02-02

Klastry świętokrzyskie

Muzeum Narodowe donatorom

- Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zachęcamy do dalszej - mówił Robert Kotowski, dyrektor Muzeum Narodowego w Kielcach podczas spotkania honorującego mecenasów sztuki i donatorów. Dla największych mecenasów wspierających instytucję przygotowano okolicznościowe dyplomy, dziękując za zainteresowanie, otwartość i zrozumienie dla potrzeb kultury. Spotkanie było okazją do zaprezentowania dotychczasowych działań muzeum, a także pomysłów i planów na kolejne miesiące.Dyrektor placówki zachęcał do współpracy i wspólnych inicjatyw.


2011-12-12

Klastry świętokrzyskie

Wystąpienia publiczne dla bibliotekarzy

Techniki prezentacji i wystąpień publicznych były tematem dwudniowych szkoleń, jakie firma FREELANCER PR przeprowadziła dla bibliotekarzy z województwa świętokrzyskiego. Organizatorem spotkań była Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach. Kontakt z klientem, prezentacje, otwarcie wystaw i wernisaży, a także prowadzenie spotkań autorskich to codzienność w pracy bibliotekarzy. Dlatego też doskonalenie kontaktów interpersonalnych i umiejętności wystąpień publicznych jest niezbędne. Jak opanować tremę? Jak pracować z głosem? W jaki sposób wykorzystać mowę ciała do głębszego i zrozumiałego przekazu? A także, jak poradzić sobie z tzw. trudną publicznością? Na te i inne pytania odpowiadała specjalistka z dziedziny komunikacji - Magdalena Fudala, która prowadziła warsztaty.


2011-12-12

Klastry świętokrzyskie

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2012!

Życzenia zdrowych, radosnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów, szczęścia i dobrej współpracy w Nowym Roku 2012


strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::