Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2013-11-07

Klastry świętokrzyskie

Sztuka prowadzenia dyskusji

"Porozmawiajmy o książce - czyli sztuka prowadzenia dyskusji" to temat szkolenia zrealizowanego przez FREELANCER PR dla Dyskusyjnych Klubów Książki z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty prowadziła Magdalena Fudala.


2012-12-19

Klastry świętokrzyskie

Dyckerhoff Polska ponownie w Złotej Setce świętokrzyskich firm

Spółka Dyckerhoff Polska ponownie znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu "Stu najlepszych firm województwa świętokrzyskiego". "Złotą Setkę” przygotowała redakcja dziennika "Echo Dnia" już po raz piąty. Głównym kryterium przy budowaniu zestawienia były przychody netto świętokrzyskich przedsiębiorstw.


2012-11-21

Klastry świętokrzyskie

10 lecie świętokrzyskiego ŚZPP Lewiatan

Dziesięciolecie istnienia świętował Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych "Lewiatan". Spotkanie jubileuszowe połączone było z podsumowaniem projektu „Mamy pracujące mamy” oraz debatą „Czy kobiety rządzą światem?”. W dyskusji wzięły udział Henryka Bochniarz, prezes PKPP Leiwatan, redaktor Janina Paradowska, profesor Magda Środa i Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski.


2012-10-08

Dni Betonu w Wiśle 8 - 10 października 2012.

Dni Betonu to dwudniowa konferencja, w której wezmą udział przedstawiciele przemysłu produkcji materiałów budowlanych: cementu, betonu, a także architekci, budowniczy dróg i mostów.


2012-10-05

Klastry świętokrzyskie

Popołudnie z Dorotą Zawadzką - Supernianią

Dorota Zawadzka, psycholog, znana m. in. z programu Superniania, ekspert w kwestiach wychowania dzieci i nastolatków, a także relacji rodzinnych gościła w Kielcach na Babińcu, zorganizowanym przez ŚZPP Lewiatan w ramach projektu "Mamy pracujące mamy!'


2012-06-01

Dyckerhoff Polska we współpracy z krakowską AGH

Spółka Dyckerhoff Polska zawarła umowę o współpracy z Akademią Górniczo - Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie. Sygnatariuszami tej umowy byli Krzysztof Kocik, prezes Zarządu Dyckerhoff Polska oraz prof. dr hab. inż. Jan Chłopek, dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. Dokument podpisano 8 maja 2012 roku w Krakowie. Na jego mocy firma zobowiązała się do wspierania badań naukowych prowadzonych na wydziale ceramicznym AGH, wspomagania studentów poprzez stypendia oraz stworzenie możliwości odbywania staży i praktyk zawodowych w spółce.


2012-05-23

Etykieta w biznesie - szkolenie dla pracujacych mam

"Etykieta w biznesie i zasady autoprezentacji" to temat seminariów, jakie odbyły się w Kielcach, w ramach projektu "Mamy pracujące mamy!". Szkolenie poprowadziła Magdalena Fudala z FREELANCER PR.


2012-05-10

Branża energetyczna obraduje w Zakopanem

Już po raz dziewiętnasty spotkała się branża ciepłownicza podczas Wiosennych Spotkań Ciepłowników w dniach 9-11 maja w Zakopanem. W pierwszym dniu dyskutowano o modelu ciepłownictwa XXI wieku, w drugim dniu było miejsce na wskazówki dotyczące komunikowania z rynkiem. Magdalena Fudala z FREELANCER PR mówiła o komunikacji z klientem podczas sytuacji kryzowych w przedsiębiorstwie.


2012-05-08

Autostrada Polska 2012.

Ponad 1000 firm z 29 krajów całego świata przywiozło na targi AUTOSTRADA-POLSKA nie tylko najnowocześniejszy sprzęt, rozwiązania technologiczne czy branżowe nowości, ale także swoją wiedzę i doświadczenie. Wśród wystawców było Przedsiębiorstwo elementów Budowlanych FABET S.A. specjalizujące się w produkcji prefabrykatów betonowych.


2012-04-19

Seminaria dla pracujących mam

"Etykieta w biznesie i zasady autoprezentacji" to temat seminariów, jakie odbyły się we Włoszczowie i Sadowiu k. Opatowa w ramach projektu "Mamy pracujące mamy!". Szkolenie poprowadziła Magdalena Fudala z FREELANCER PR.


strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::